Witajcie na stronie poświęconej lokalnym wydarzeniom na Śląsku!


Jesteśmy pasjonatami kultury, sztuki i aktywnego spędzania czasu, dlatego postanowiliśmy stworzyć to miejsce, aby informować Was o najciekawszych wydarzeniach w naszym regionie. Nieustannie śledzimy kulturalne, sportowe, naukowe i społeczne inicjatywy, aby zapewnić Wam aktualne informacje o tym, co dzieje się w okolicy.

Bez względu na to, czy interesuje Was koncert lokalnego zespołu, wystawa sztuki, festiwal filmowy czy wydarzenia sportowe – tutaj znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, aby dobrze spędzić czas na Śląsku.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony, aby być na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami. Dołączcie do naszej społeczności i wspólnie uczynimy nasz region jeszcze bardziej kulturalnym i pełnym życia!

Poznaj nasz zespół!

Laura Brzeska

CO-FOUNDER & CEO

Hej! Mam na imię Laura i jestem współzałożycielką projektu społecznego LOcalEvents. Zajmuję się aspektami operacyjnymi i koordynacyjnymi. Działam również w kilku innych organizacjach. Na co dzień chodzę do 3 klasy liceum i trenuję taekwondo olimpijskie.

Julia Michalska

CO_FOUNDER & CMO

Hejka! Nazywam się Julia, jestem współzałożycielką projektu LOcalEvents. W ramach tej inicjatywy odpowiadam za redakcję artykułów, tworzenie opisów strony oraz zarządzanie treściami na naszych social mediach. Ponadto, jestem uczennicą 3. klasy liceum. Poza szkołą moje zainteresowania obejmują taniec towarzyski, który trenuje na codzień, oraz pasję do śpiewu i muzyki.

Kamil Smugowski

HEAD OF OPERATIONS

Hejka! Jestem Kamil i w LocalEvents odpowiadam za współpracę z partnerami. Szukam dla naszego projektu patronów, sponsorów i darczyńców. Chcesz nas wesprzeć? Zapraszam do kontaktu! Prywatnie należę do kilku organizacji naukowych i jestem astrofotografem hobbystą.

Maja Hłond

CO-FOUNDER & DESIGNER

Hej! Mam na imię Maja i jestem współzałożycielką projektu społecznego LOcalEvents. Zajmuję się opracowaniem graficznym. Chodzę do 3 klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Interesuje się dendrologią i Entomologią

Faustyna Zaręba

RESEARCHER

Hej, nazywam się Faustyna! Zajmuję się w projekcie LOcalEvents dystrybucją i analizą danych. Wszelako pojęty Research. Lubię grać w szachy i podróżować.

Dawid Sznura

FRONT-END DEVELOPER

Cześć, mam na imię Dawid. Zajmuję się wizualną częścią strony LOcalEvents jak i tym co się za nią kryje. Chodzę do klasy maturalnej technikum o kierunku technik informatyk. Interesuje się fotografią i muzyką.

Sebastian Student

BACK-END DEVELOPER

Witam. Mam na imię Sebastian i jestem członkiem zespołu LOcalEvents. Czym się zajmuje? Jestem odpowiedzialny za funkcjonalność strony dzięki której możesz znaleźć swoje ulubione wydarzenia. Jestem studentem informatyki i moją pasją oprócz programowania są sporty siłowe oraz przedmioty ścisłe.